Doménový analytik v oblasti trackování a datové fúze

Dokážete analyzovat požadavky na přehledové systémy, datové fúze a na základě analýzy navrhnout schématické diagramy a technická kritéria, které budou sloužit jako podklady pro vývojáře SW? Vyznáte se v radarových technologiích, technických normách Eurocae, RTCA a ICAO dokumentech? Staňte se součástí vývojového týmu, který se zabývá trackováním a datovou fúzí jak v civilních, tak vojenských systémech. Dejte nám o sobě vědět!

Úroveň
  • Junior
  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
Navrhni si mzdu
Informace

Popis pozice

Nejčastěji se budete věnovat:

  • porozumění požadavkům zákazníka
  • analýze dopadů zákaznických požadavků do existujícího řešení
  • vysokoúrovňovému návrhu řešení a specifikaci technických kriterií
  • spolupráci na návrhu a realizaci SW řešení
  • udržování technické dokumentace

Očekáváme od vás:

  • znalost radarových systémů a systémů datové fůze
  • alespoň 3 roky praxe ve vývoji, výzkumu nebo systémovém inženýrství
  • aktivní znalost modelovacích jazyků (UML atd.)
  • schopnost dopracovat vágní, neúplné, či jinak problematické zadání
  • schopnost najít podstatu problému
  • schopnost navrhnout kvalitní, efektivní a realizovatelné řešení

+ oceníme

  • znalost programování
  • znalost různých druhů testování

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior Expert
  • Vzdělání:

Pozice

Analytik Architekt

Základní dovednosti

datová fúze UML

Výhodou

python Enterprise Architect Životní cyklus vývoje SW c++

Softskills

Komunikativní přátelský ochota se učit týmová spolupráce

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Galerie Takhle to u nás vypadá

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Co můžeme nabídnout:

  • Zajímavou práci pro ryze českou firmu, která je lídrem na trhu v oblasti ATC
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Pružnou pracovní dobu a moderní klimatizované kanceláře
  • 25 dní dovolené + volno mezi vánočními svátky
  • Stravenkový paušál
  • Rozmanité benefity formou cafeterie (12.000 ročně do benefitního systému cafeterie Benefit Plus)
  • Podporu v dalším rozvoji, týmové akce

Pokud jsme vás zaujali, přijďte se dozvědět víc! Pošlete nám svůj životopis a my se vám ozveme zpět.

Zaujala vás naše firma, ale tohle není úplně ta pozice, na kterou chcete reagovat? Navštivte naše webové stránky kariera.era.aero.

Informace o pozici

Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha, Pardubice