Programátor analytik - Junior

Chceš být součástí vývojářského týmu a aktivně se podílet na rozvoji systému WinFAS? Jako vývojář budeš mít na starosti celý životní cyklus jednotlivých aplikací v rámci systému WinFAS. Od analýzy požadavků a návrhu aplikace přes vlastní realizaci až k testování a údržbě ve spolupráci s kolegy z technické podpory. To vše tě čeká ve vstřícném kolektivu s přátelskou firemní kulturou, kde si nepotrpíme na zbytečné formality. Místo výkonu zaměstnání: pracoviště Žďár nad Sázavou.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
50 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Požadujeme

  • Základní znalosti objektového programování a SQL
  • Analytické, logické myšlení
  • Schopnost týmové práce.
  • Samostatnost a iniciativu.
  • SŠ / VŠ vzdělání.

Náplň práce

  • Vývoj aplikací pro IS WinFAS  v prostředí APPEON PowerBuilder, SAP SQL anywhere
  • Spolupráce s konzultanty na zapracování legislativních požadavků a požadavků klientů
  • Testování, odladění funkčností a časová optimalizace aplikace
  • Zpracování systémové dokumentace

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Analytik

Základní dovednosti

SQL PowerBuilder

Výhodou

Znalost vývojového prostředí PowerBuilder výhodou

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Nabízíme

    • Plný pracovní úvazek s výkonem práce ve Žďáře nad Sázavou.
    • Příjemné pracovní prostředí v nové moderní budově.
    • Odborný a kariérní růst.
    • Široký příplatkový systém založený na výkonu a úspěšnosti realizovaných projektů.
    • Občerstvení a obědy zdarma ve firemní jídelně.
    • Příspěvek na dopravu.
    • Po zapracování:
      • 5 týdnů dovolené
      • možnost sick days
      • možnost občasné práce na HO
      • příspěvek na penzijní připojištění a příspěvky na dovolenou
      • odměny za hospodářský výsledek
      • narozeninové, vánoční a další prémie
    • Zažiješ nezapomenutelné teambuildingové akce
    • A najdou se i další benefity...

    Kontakt

    • Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem pošli na:

    Romana Pavelková
    email: personalni@winfas.cz
    tel.: +420 566 654 917

Proč si vybrat tuto nabídku

Práce v naší společnosti vyvíjející ekonomický informační systém WinFAS je skvělá pro mladé, perspektivní lidi, kteří hledájí příležitost pro nastartování kariéry. Zároveň se zde uplatní i zkušení programátoři. Přátelský kolektiv a rodinná atmosféra je samozřejmostí. Napište nám a přijďte se podívat, jak to u nás funguje, to mluví za vše!

Informace o pozici

Mzda 30 000 - 50 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Žďár nad Sázavou
Termín nástupu 01.10.2024