Programátor analytik ERP systému – Senior

Máš za sebou minimálně 3 roky zkušeností s vývojem aplikací? Umíš to s objektovým programováním a SQL? Skvělé! Možná hledáme právě tebe. Jsme tým nadšenců, kteří potřebují posilu na pozici senior programátora pro náš ERP systém WinFAS. Pokud máš chuť posunout své dovednosti na další level, podílet se na super projektech a zároveň pracovat v pohodové atmosféře, ozi se nám.

  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Požadujeme

  • Pokročilé znalosti objektového programování a SQL.
  • Analytické, logické myšlení.
  • Schopnost týmové práce.
  • Samostatnost a iniciativu.
  • VŠ vzdělání.
  • Zkušenost s vývojem softwarových aplikací alespoň 3 roky.
  • Znalost vývojového prostředí PowerBuilder výhodou.

Náplň práce

  • Analýza a vývoj aplikací pro IS WinFAS v prostředí APPEON PowerBuilder, SAP SQL anywhere.
  • Spolupráce s konzultanty na zapracování legislativních požadavků a požadavků klientů.
  • Sledování trendů v oblasti ERP systémů, návrh nových modulů.
  • Návrh architektury a datových struktur.
  • Testování, odladění funkčností a časová optimalizace aplikace.
  • Zpracování systémové dokumentace.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior
  • Praxe:
    3 roky
  • Vzdělání:
    VŠ student

Pozice

Analytik

Základní dovednosti

SQL PowerBuilder

Výhodou

znalost nástrojů SYBASE

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

Nabízíme

  • Plný pracovní úvazek s výkonem práce ve Žďáře nad Sázavou.
  • Příjemné pracovní prostředí v nové moderní budově.
  • Odborný a kariérní růst.
  • Široký příplatkový systém založený na výkonu a úspěšnosti realizovaných projektů.
  • Občerstvení a obědy zdarma ve firemní jídelně.
  • Příspěvek na dopravu.
  • Po zapracování:
    • 5 týdnů dovolené
    • možnost sick days
    • možnost občasné práce na HO
    • příspěvek na penzijní připojištění a příspěvky na dovolenou
    • odměny za hospodářský výsledek
    • narozeninové, vánoční a další prémie
  • Zažiješ nezapomenutelné teambuildingové akce
  • A najdou se i další benefity...

Proč si vybrat tuto nabídku

Práce v naší společnosti vyvíjející ekonomický informační systém WinFAS je skvělá pro mladé, perspektivní lidi, kteří hledájí příležitost pro nastartování kariéry. Zároveň se zde uplatní i zkušení programátoři. Přátelský kolektiv a rodinná atmosféra je samozřejmostí. Napište nám a přijďte se podívat, jak to u nás funguje, to mluví za vše!

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Žďár nad Sázavou
Termín nástupu 01.10.2024