SW Obchodík e-commerce

Přidej se k nám do špičkové české IT firmy a buď součástí našeho úspěchu! Kdo jsme: Jsme středně velká stabilní česká IT firma, jsme inovátory v E-commerce světě a naším hlavním cílem je poskytovat prvotřídní digitální řešení pro naše B2C a B2B zákazníky. Dbáme na lidský a osobní přístup nejen k našim zákazníkům, ale i našim kolegům a k výzvám se stavíme vždy čelem. Koho hledáme: Hledáme kolegyni nebo kolegu na obchodní pozici, která/ý sdílí naši vášeň pro technologie a komunikaci. I

Úroveň
  • Junior
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
70 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Tvá Role:

  • Akvizice - identifikace nových obchodních příležitostí a rozvoj našeho zákaznického portfolia.
  • Péče o klienty - prohlubování vztahů s našimi E-commerce zákazníky a aktivní zapojení do jejich business rozvoje.
  • Spolupráce s interními týmy pro dosažení společného cíle = spokojený zákazník.
  • Očekáváme i proaktivitu a otevřenou mysl ve sledování konkurence a přinášení nových nápadů a strategií, jak naše IT produkt a služby zákazníkům zlepšit.

Co Ti Nabízíme:

  • Inspirativní pracovní prostředí plné příležitostí pro Tvůj osobní i profesní růst.
  • Dbáme na work-life balance, většinu času si můžeš zorganizovat sám/a, s flexibilitou a HO tedy není problém, ale klient je vždy na prvním místě.
  • Motivační a zajímavé odměny za dosažení domluvených cílů a aktivní zapojení se do dění ve firmě.
  • Skvělou šéfku Danu Hoškovou (https://1url.cz/ZunJK), která si na šéfku nehraje a vždy je svým kolegům lidskou i odbornou oporou. Jsme si jistí, že Tví budoucí kolegové, třeba Patrik Kraus (https://1url.cz/QunJu) nebo Petr Pexa (https://1url.cz/gunJJ), Ti to rádi potvrdí.
  • Ve firmě je spousta chytrých hlav, takže o každodenní rozvoj, když budeš naslouchat, není rozhodně nouze. Když to bude dávat smysl, určitě Tě podpoříme i externí vzdělávací akcí nebo e-learningem.
  • Multisportka, stravenky, notebook a mobil, občerstvení v kanceláři, firemní angličtina, a mnoho dalšího Tě u nás čeká.

Co bychom od Tebe chtěli:

  • Jsme Doeři – žádná výzva Tě nezaskočí a když ano, tak se prostě zeptáš #kdyznevimtakseptam.
  • Aby obchod byl Tvou vášní, jinak Tě to nebude na téhle pozici bavit.
  • Nemusíš být ajťák a vše potřebné Tě naučíme, základní přehled v E-commerce světě Ti ale pomůže.
  • Schopnost pracovat samostatně, být komunikativní a zároveň mít týmového ducha.
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, řidičský průkaz B.

Jak se k nám přidat:

Pokud Tě zaujala tato příležitost a rád/a bys s námi pracoval na našem úspěchu, pošli nám svůj životopis. Rádi Tě poznáme a uvidíme se u nás buď osobně nebo online, kde se dozvíš více o naší firmě, Tvém týmu a našich projektech. Buď naší součástí a rozvíjej se s námi v E-commerce světě, kde chceme být pořád jedničkou!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior
  • Praxe:
    2 roky
  • Vzdělání:

Pozice

Account manažer IT Account manažer IT

Výhodou

znalost oblasti e-commerce

Softskills

cílevědomost komunikační dovednosti

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 5. týden volna navíc
  • Spolupráce možná na HPP či IČ
  • Možnost pravidelného Home Office
  • Stravenky, Multisportka, občerstvení na pracovišti a samozřejmě neomezený přístup ke kávě :)
  • Jsme dog/cat/kid friendly
  • Parkování zdarma v areálu Branického pivovaru
  • Notebook, telefon, kabely, sluchátka - co budeš potřebovat
  • Přístup k nejmodernějším technologiím a další vzdělávání s možností certifikací

Proč si vybrat tuto nabídku

- máme zajímavé projekty pro prestižní společnosti - najdeš u nás spoustu chytrých hlav, od kterých se můžete hodně naučit - můžeš se u nás realizovat - necháme ti pro to dostatečný prostor - věci se u nás hýbou - pokud je potřeba rozhodnutí ze strany managementu, je to otázka hodin či dnů, ne měsíců - snažíme se, aby lidi dělali to, co je baví - nemáme rádi open space

Informace o pozici

Mzda 60 000 - 70 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Praha 4, Braník
Termín nástupu 03.06.2024