Head of DevOps | FULL REMOTE | 8000–9000 Kč / MD

Jsme malá, stabilní firma, která se zaměřuje na vývoj aplikací v oblasti obranného průmyslu. Všichni fungujeme plně remote a asynchronně. Zakládáme si na přátelském a lidském přístupu.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • HPP
  • Remote
  • Plný úvazek
Mzda
180 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

V rámci budování menšího DevOps oddělení budeš sjednocovat a optimalizovat DevOps procesy. Vývojové a produktové týmy řeší DevOps dle svých potřeb, nové oddělení zajistí vysokou kvalitu DevOps napříč týmy. K dispozici budeš mít menší tým s přehledem v jednotlivých oblastech a připraveným high-level zadáním. Očekávej větší úkoly, které si rozdělíš, naplánuješ a zrealizuješ, případně deleguješ.

Víme, že termín DevOps je hodně obecný a pro nás to konkrétně znamená práce v následujících oblastech Infrastructure, CI/CD, Monitoring a Security.

Základní informace k pozici:
  • Fungujeme plně remote a vyjma meetingů či účasti na koordinačních schůzkách v Pardubicích, nebo Praze je pracovní doba flexibilní.
  • Spolupráce pro české rezidenty je možná na IČO i formou zaměstnaneckého poměru
  • Dle zkušeností nabízíme odměnu ve výši:
    • 8 000–9 000 Kč / MD na IČO,
    • 100 000–112 000 Kč v případě HPP (navíc firemní MacBook Pro, sluchátka a další potřebné vybavení).
  • Nástup: 1. 12. 2024
  • Požadovaná alokace: 1,0 FTE
Co budeš dělat:
  • organizovat a řídit tvorbu nově vznikajícího menšího DevOps oddělení,
  • definovat a získávat smysluplné metriky (KPIs),
  • budovat dashboard pro monitoring DevOps a podporu vedení při rozhodování o projektech,
  • reportovat stavu DevOps,
  • podílet se na náboru nových členů týmu a definování cílů DevOps v našem konkrétním prostředí,
  • spolupracovat s dalšími týmy a zjišťovat jejich potřeby v oblasti DevOps (analýza),
  • spolupracovat se zbytkem realizačního týmu.
Co od tebe potřebujeme:
  • 5+ let zkušeností v oblasti DevOps nebo vývoje softwaru,
  • zkušenost s budováním a správou CI/CD pipeline (nezáleží na konkrétní platformě),
  • zkušenosti s Git, Docker, Bash scripting a REST API,
  • zkušenosti se základním flow vývoje,
  • ownership mindset a schopnost věci dotáhnout,
  • organizovanost a efektivní komunikace (psaná i ústní).
Zároveň oceníme (ale nevyžadujeme) znalosti:
  • znalost management strategie OKRs a KPIs,
  • znalost nástrojů pro správu infrastruktury jako Terraform, Ansible nebo Kubernetes,
  • zkušenost s implementací monitorovacích a logovacích nástrojů (Prometheus, Grafana, ELK stack),
  • zkušenosti s agilním vedením projektů.

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Senior Expert
  • Praxe:
    5 let

Pozice

CTO Team leader

Základní dovednosti

DevOps Git Docker Bash REST API CI/CD

Výhodou

OKR KPI Terraform Ansible Kubernetes

Softskills

spolehlivost samostatnost vedení zodpovědnost komunikativnost organizovanost

Jazyky

Česky – plynule Anglicky – plynule

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • 100% remote pracovní prostředí,
  • flexibilní pracovní doba,
  • asynchronní a result-oriented prostředí,
  • (ne)pravidelná offline neformální setkání.

Proč si vybrat tuto nabídku

Pracujeme plně remote a děláme na zajímavých projektech v oblasti obranného průmyslu. S kolegy si chceme sednout nejen profesně, ale i lidsky. Nevyhovuje Ti korporátní prostředí a velké firmy? Pak by se ti u nás mohlo líbit!

Informace o pozici

Mzda 160 000 - 180 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Remote
Typ práce nebo projektu Inovační projekty Transformační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Remote
Termín pro odpověď do 15.11.2024
Termín nástupu 01.12.2024