TESTER webové aplikace

Hledáme kolegu/kolegyni, co se s námi bude podílet na výsledné kvalitě našeho produktu, robustní webové aplikace.

Úroveň
  • Junior
  • Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co vás na pozici testera v PeoplePath nemine?

  • Budete analyzovat dokumentaci a připravovat detailní testovací scénáře.
  • Čeká vás testování aplikace s důrazem na potřeby zákazníka, funkčnost, výkonnost atd.
  • Objevené problémy nahlásíte vývojářům a budete spolupracovat na jejich odstranění.
  • Součástí práce je i vývoj a údržba automatických funkčních testů (Playwright, Cucumber, Gitlab-CI).

Jak si vás představujeme?

  • Máte technické vzdělání, ideálně v oblasti IT.
  • Nebojíte se komunikovat, a to ani anglicky.
  • Smysl pro detail, pečlivost a analytické myšlení vám nejsou cizí.
  • Jste týmový hráč, ale současně umíte pracovat samostatně.
  • Pokud k tomu ještě ovládáte HTML, CSS, MySQL a PHP, jste náš člověk!

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Junior Medior Senior

Pozice

Tester

Výhodou

html MySQL PHP CSS

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – domluvit se

Práce u nás Co nabízíme

Jaké jsou benefity

  • Různorodá práce v super kolektivu
  • Možnost učit se od zkušených kolegů
  • Spolupráce při navrhování projektů
  • Firemní akce a teambuildingy
  • 5 týdnů dovolené, 5 sick days, home office
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost full-remote (po zaškolení v kanceláři)
  • Kurzy angličtiny přímo ve firmě / online
  • Sídlo v moderních kancelářích v centru Plzně
  • Výborná káva
  • Příspěvek na stravování
  • Věrnostní benefity
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění

Proč si vybrat tuto nabídku

Snažíme se, aby nám v práci bylo dobře, všichni si tykáme, neřešíme dress code, hrajeme fotbálek. Vídáme se i po práci, na firemních akcích, sportujeme nebo se prostě jen potkáváme. Sídlíme v centru Plzně v moderních a klimatizovaných kancelářích, k dispozici máme sprchu, parkovací místa i relax zónu. Používáme moderní technologie, vzděláváme sebe i ostatní, a i tak máme dost volného času.

Informace o pozici

Mzda 40 000 - 60 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Pracovní prostředí Moderní
Typ práce nebo projektu Moderní technologie
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další)
Typ firmy Střední
Místo pracoviště Plzeň