DevOps Admin

Aktuálně hledáme seniorního parťáka na pozici DevOps Admina, který se své role ujme na sto procent, bude schopen podpořit náš rychlý vývoj a zároveň přijde s nápady, jak vylepšit stávající backendovou infrastrukturu.

  • Senior
  • Expert
Spolupráce
  • Freelancer
  • Plný úvazek
Mzda
130 000 Kč / měsíc nebo si řekni o víc
Informace

Popis pozice

Co konkrétně budeš dělat?

  • Starat se o provoz našich služeb.
  • Podílet se s kolegy na pohotovostní službě i mimo běžnou pracovní dobu. Po většinu času jde o pasivní službu, kdy stačí být na příjmu. Za pohotovost náleží příplatek nad rámec běžné odměny.
  • Vyvíjet nástroje pro automatizaci - CI/CD, pipeliny, monitoring
  • Spolupracovat s vývojáři při zavádění nových systémů.

Bez čeho se neobejdeš?

  • Inteligence a analytické myšlení
  • Zkušenost na obdobné pozici, úroveň senior
  • Samostatnost, zodpovědnost, iniciativa
  • Zaměření na detail

Zkušenosti Co požadujeme

  • Úroveň:
    Medior Senior Expert
  • Praxe:
    3 roky

Pozice

DevOps admin

Základní dovednosti

docker kubernetes GCP Linux bash

Výhodou

Amazon CloudFront Gitlab PostgreSQL MongoDB

Jazyky

Česky – domluvit se Anglicky – čtení dokumentace

Práce u nás Co nabízíme

  • Naplňující práci na produktu, který používají miliony lidí po celém světě
  • Krásné kanceláře na břehu Vltavy s výhledem na Vyšehrad a Pražský hrad
  • Kombinaci office / homeoffice
  • Startupového ducha, soustředění na vývoj, žádné dlouhé porady
  • Sport v pracovní době

Informace o pozici

Mzda 80 000 - 130 000 Kč / měsíc
Typ odměny Odměna/Mzda
Vzdálená práce Homeoffice
Typ práce nebo projektu Moderní technologie Inovační projekty
Typ smlouvy Interní pozice (HPP a další) Freelancer
Typ firmy Malá
Místo pracoviště Praha